Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti.

Súhlasím

Nové miniatúrne optické snímače od wenglor s IO-Linkom

Prinášame vám novú radu inteligentných optických snímačov v miniatúrnom prevedení od Wenglor sensoric GmbH, aby mali stroje výťažnosť, návratnosť a efektivitu. 

Vďaka svojej kompaktnej veľkosti a adaptívnemu mysleniu otvárajú nové možnosti v oblasti priemyselnej automatizácie. Wenglor ponúka rôzne funkčné princípy v jednom miniatúrnom prevedení – je to prelom v jednoduchej systémovej integrácii. Okrem priestorovej flexibility, robustné puzdro poskytuje vynikajúcu stabilitu.

Technológia pre inteligentný priemysel

Vysokokvalitné komponenty a diely zaručujú presnosť a spoľahlivosť každého jednotného snímača. Od hardvéru po softvér, PNG//inteligentný dizajn vo formáte 1K predstavuje najvyšší výkon pri najmenších konštrukciách snímačov. PNG//inteligentné snímače vo formáte 1K od Wenglor sensoric GmbH vyčnievajú oproti iným systémovým zariadeniam kvôli ich aktívnej schopnosti komunikovať. Najnovšia IO-Link verzia 1.1 tiež výrazne zvyšuje efektivitu inštalácie a počiatočných spúšťacích procesov pre všetky produkty.

 väčšie písmená väčší obrázok

 Najmenší štandard pre najjednoduchšiu integráciu

Snímače radu PNG//smart vo formáte 1K sú obsahujú reflexný snímač, reflexný snímač s potlačeným pozadím, retro-reflexný snímač, Through-Beam (typu brána) snímač a retro-reflexný snímač na rozpoznanie priehľadných objektov s rôznym zdrojom svetla (aj s modrým). Preto dokážu nájsť riešenie pre široký rozsah aplikácií bez ohľadu na tvar, farbu alebo povrchovú štruktúru objektov. Táto univerzálnosť ich robí vo všetkých priemyselných odvetviach vhodnými. 

obrazok3

 

 

Kalendár podujatí a seminárov

30.11.2017, Poprad - Príďte na bezplatný workshop a prezentáciu smart kamier weQube a 2D/3D profilových skenerov od wenglor sensoric GmbH. Ukážeme Vám niekoľko tipov a rád, ako s použitím kamery weQube urobíte kontrolu prítomnosti a úplnosti výrobku, správnosť rozmiestnenia komponentov a meranie rozmerov výrobkov. Dozviete sa, ako s ňou dokážete čítať presne a spoľahlivo 1D/2D kódy, a to aj v náročných prevádzkových podmienkach.
Prihlásiť sa

07.12.2017, Košice - Príďte na bezplatný workshop a prezentáciu smart kamier weQube a 2D/3D profilových skenerov od wenglor sensoric GmbH. Ukážeme Vám niekoľko tipov a rád, ako s použitím kamery weQube urobíte kontrolu prítomnosti a úplnosti výrobku, správnosť rozmiestnenia komponentov a meranie rozmerov výrobkov. Dozviete sa, ako s ňou dokážete čítať presne a spoľahlivo 1D/2D kódy, a to aj v náročných prevádzkových podmienkach.
Prihlásiť sa

Viac o seminároch

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149