Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti.

Súhlasím

Služby

Firma EXIM – TECH, s.r.o. svojimi službami pomáha zákazníkom riešiť ich úlohy a potreby v oblasti modernizácie, optimalizácie a realizácie výrobných zariadení:

  • analýza stavu, vývoj a návrh riešení, programovanie, technická dokumentácia, prehlásenie o zhode a certifikáty, uvedenie zariadenia do prevádzky, technická podpora, zaučenie personálu, záručný a pozáručný servis.

Špecializujeme sa na dodávky technológií najvyššej kvality so zameraním na:

  • optimalizácia automatizovaných výrobných procesov,
  • kontrola prítomnosti, pozície, úplnosti a kvality výrobkov pomocou spracovania obrazu kamerami,
  • presné meranie a kontrola rozmerov 2D/3D skenermi,
  • odstraňovanie problémov spôsobených statickou elektrinou,
  • odstraňovania elektrostaticky nabitého prachu z povrchu predmetov,
  • plynulosť výroby,
  • teplota strojov a surovín,
  • detekcia v nepriaznivom prostredí,
  • bezpečnosť vo výrobe,

a veľa iného vrátane dodávania iných inžinierskych služieb, poradenstva a technickej podpory, ktoré riešia potreby zákazníkov v priemysle. Spolu s partnermi dodávame zariadenia aj s montážou a s inštaláciou "na kľúč“.

Kalendár podujatí a seminárov

09.11.2017, Brno - Príďte na bezplatný seminár a využite možnosť nájsť komplexné riešenie k problémom spôsobeným statickou elektrinou v plastikárskom, automobilovom, gumárenskom, papierenskom i farmaceutickom priemysle.
16.11.2017, Senec - - Príďte na bezplatný seminár a využite možnosť nájsť komplexné riešenie k problémom spôsobeným statickou elektrinou v plastikárskom, automobilovom, gumárenskom, papierenskom i farmaceutickom priemysle.
23.11.2017, Nové Mesto nad Váhom - Príďte na bezplatný seminár a využite možnosť nájsť komplexné riešenie k problémom spôsobeným statickou elektrinou v plastikárskom, automobilovom, gumárenskom, papierenskom i farmaceutickom priemysle.

Prihlásiť sa

30.11.2017, Poprad - Príďte na bezplatný workshop a prezentáciu smart kamier weQube a 2D/3D profilových skenerov od wenglor sensoric GmbH. Ukážeme Vám niekoľko tipov a rád, ako s použitím kamery weQube urobíte kontrolu prítomnosti a úplnosti výrobku, správnosť rozmiestnenia komponentov a meranie rozmerov výrobkov. Dozviete sa, ako s ňou dokážete čítať presne a spoľahlivo 1D/2D kódy, a to aj v náročných prevádzkových podmienkach.
Prihlásiť sa

Viac o seminároch

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149