Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Spoľahlivé meranie hladín so snímačmi Level Plus® od Temposonics GmbH & Co. KG

Efektívne, inovatívne a spoľahlivé merania hladín  aj vo výbušnom prostredí.

MTS level plusZa viac ako 30 rokov intenzívneho výskumu sa z Temposonics GmbH & Co. KG stal uznávaný priekopník, inovátor a líder v magnetrostrikčnom snímaní. Magnetostrikčná technológia je v súčasnosti jednou z najpresnejších technológií na meranie hladiny. Snímače hladiny Level Plus® využívajú prednosti magnetostrikčnej technológie v procese merania dvoch úrovní hladiny (napr. v zásobníkoch pohonných hmôt rozhranie medzi hladinou vody a nafty) a merania teploty v jednom procese.

Snímače hladiny od Temposonics GmbH & Co. KG majú multifunkčné využitie, sú vhodné na veľké množstvo aplikácií. Hladinu produktu, rozhrania a teplotu pre používateľa poskytujú pomocou výstupu priemyselnej zbernice Modbus, DDA alebo FOUNDATION™ fieldbus. Najčastejšie nachádzajú uplatnenie v petrochemickom, chemickom, farmaceutickom, vodárenského či potravinárskom priemysle.

Level Plus® ponúka niekoľko typov snímačov hladiny, pričom každý z nich spĺňa požiadavky na presné a flexibilné snímanie, umožňuje merania 3v1 a po ich inštalácii a kalibrácii nie je potrebná ich pravidelná údržba ani rekalibrácia.

Zaujali vás senzory Level Plus® od spoločnosti Temposonics GmbH & Co. KG? Veľmi radi vám zašleme bližšie informácie. Neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 048/ 4147 086, napíšte nám e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Žiadajte si cenovú ponuku a návštevu nášho obchodno-technického zástupcu.

Tovar podľa kategórii

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149