Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Lepí sa vám granulát na obal? Dostáva obsluha stroja nepríjemné elektrické výboje?

Zabezpečte si spoľahlivú výrobu, bez zbytočných prestojov.

 iontubeEXIM – TECH, s.r.o. dodala efektívne riešenie. Zaistila plynulý a spoľahlivý chod výroby a zamestnanci už nedostávajú nepríjemné elektrické výboje a šoky.

Problém:  Zákazník, ktorý vyrába plastové výrobky, sa obrátil na nás s problémom, ktorý vznikal pri konečnom prechode granulátu z rúry do vreca, kde vznikal elektrostatický náboj. Dochádzalo k lepeniu granulátu po celom vreci a operátor dostával elektrické výboje. Zákazníkovi vznikali finančné a časové straty.

Riešenie: EXIM - TECH, s.r.o. dodala zákazníkovi funkčné a spoľahlivé riešenie. Použili sme produkt IONTUBE, ktorý eliminuje statickú elektrinu.

Získaný úžitok: Riešenie od EXIM – TECH vyriešilo zákazníkovi problém s prestojmi vo výrobe, zamestnanci už nedostávajú viac elektrické výboje a šoky. Výrobný stroj funguje spoľahlivo, nedochádza k prilepeniu sa granulátu na vrecia. Zákazník zväčšil svoju produkciu a zisk, ušetril pracovný čas a finančné prostriedky.

Pomohli sme už mnohým firmám. Radi pomôžeme aj Vám. Kontaktujte nás na telefónnom čísle + 421 48 4147 086 alebo nám pošlite email na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Žiadajte si cenovú ponuku a návštevu nášho obchodno - technického zástupcu.

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149