Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Spôsobuje Vám zlepovanie sa panelov straty vo výrobe?

Vyriešte spoľahlivo a navždy problém so statickou elektrinou.

vybijanie statickej elektriny pur panely

Problém: Zákazník z oblasti výroby plastových okien mal problém s tým, že pri manipulácii so sendvičovými PUR panelmi s váhou 300 kg/kus sa im zlepovali tieto paneli, následne sa im na manipulačnom robote ničil enkóder, pomocou ktorého sa orientoval. Tento nežiaduci jav zákazníkovi spôsoboval prestoje a straty vo výrobe, ako aj zvyšovanie investícií na nákup nových enkóderov. Mimo toho vznikalo vysoké riziko poškodenia manipulátora a havária v sklade.

Riešenie: EXIM - TECH, s.r.o. dodala zákazníkovi riešenie - odstránili sme problém pomocou ionizačných líšt FRASER Anti- Static.

Úžitok pre zákazníka: EXIM-TECH, s.r.o. odstránila zlepovanie sa panelov pri manipulácii s nimi a častú výmenu zničeného enkóderu, čím sa zákazníkovi ušetria financie. Taktiež sme eliminovali riziko úrazov a havárií v sklade a zabezpečiť 100 % bezpečnosť na pracovisku, ktorá bola predtým ohrozená z dôvodu rizika poškodenia manipulačného robota pri zdvíhaní platní. Manipulácia je teraz spoľahlivá, efektívna, výroba je bez výpadkov.

Pomohli sme už mnohým firmám. Radi pomôžeme aj Vám. Zavolajte nám: +421 48 4147 086 alebo napíšte nám e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Žiadajte si cenovou ponuku a návštevu nášho obchodno - technického zástupcu.

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149