Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Použite spoľahlivé odstránenie usádzania prachu z vnútra plastových komponentov, zbavte sa finančných strát z reklamácií.

EXIM - TECH pomohla vyrábať kvalitné výrobky bez prachu prúdom ionizovaného vzduchu odstraňujúcim statickú elektrinu a prach.

hlavnaProblém: Spoločnosť, ktorá vyrába plastové diely pre automobilový priemysel riešila problém prítomnosti prachu vo vnútri dutých plastových dielov. Prach bol prilepený elektrostatickým nábojom na steny dielu. Malé častice prachu sa usádzali vo vnútri plastovej trubičky, čo následne ovplyvňovalo kvalitu funkcie súčiastky.ionizacia fraser

Riešenie: Na odstránenie statického náboja a prilepovania prachu na steny súčiastky EXIM - TECH dodala bodový ionizátor ESD Precision point ioniser FRASER Anti-Static typ: E8001 a iónovú flexibilnú trysku, ktoré prúdom ionizovaného vzduchu odstraňujú statickú elektrinu, prach a nečistoty z malých predmetov, vrátane citlivých elektronických súčiastok a zostáv.

Získaný úžitok: Spoľahlivé riešenie zbavilo zákazníka finančných strát spôsobených reklamáciami na prach. Častice prachu už sa neusádzajú vo vnútre plastových komponentov. Zákazník získal nákladovo efektívne riešenie a dosiahol požadovanú kvalitu výrobkov.

Zaujalo vás naše riešenie? Zavolajte nám: +421 48 4147 086 alebo napíšte nám e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Žiadajte si cenovú ponuku a návštevu nášho obchodno - technického zástupcu.

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149