Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Odstránili sme 25% straty z celej produkcie pri výrobe plastových okenných profilov!

S našimi ionizačnými ofukovacími lištami FRASER Anti-Static Techniques dosiahnete bezprašný povrch, vhodný na nalepenie fólie.

Odstránenie pilín z povrchu profilov pri výrobe plastových okenných rámov

Problém: V spoločnosti vyrábajúcej plastové duté profily pre výrobu okenných rámov potrebovali pri rezaní a posuve profilu na výrobnej linke eliminovať generovaný vysoký elektrostatický náboj. Ten zapríčiňoval lepenie pilín na povrchu plastového profilu, ktoré pri následnom lepení dekoračnej fólie vytvárali hrboly a výdute. Z kvalitatívneho a estetického hľadiska museli byť tieto odchýlky odstránené, čím vznikal nadbytočný odpad materiálu a časté zastavenia výrobných liniek. Výrobe tým vznikali takmer 25 % straty.

Riešenie: Umiestenie ionizačnej lišty nad bežiaci pás extrudovaného a už narezaného profilu, tesne pred procesom nalepovania dekoračnej fólie.

trande 2

Použitý produkt: Ionizačná lišta od Fraser Anti-Static Techniques.

Získaný úžitok: Súčasným pôsobením emisie iónov z lišty a jej integrovaného ofukovacieho zariadenia sme docielili bezchybný bezprašný povrch plastového profilu. Znížili sme tak produkciu nekvalitných výrobkov a tým aj finančné náklady a 25% straty spojené s odstránením kvalitatívnych odchýlok a zabránili sme častým odstávkam výrobných liniek.

Pomohli sme mnohým firmám pri eliminácii elektrostatického náboja. Veľmi radi pomôžeme aj Vám. Neváhajte nás kontaktovať, žiadajte si cenovú ponuku a návštevu nášho obchodno-technického zástupcu.

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149