Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Trápi Vás zlepovanie vrstiev fólie pri odvíjaní fólie?

Mnohým firmám prináša statická elektrina ťažkosti ako napr. zastavenie výroby, vznik výrobných strát, trhanie papiera vo výrobnej linke, prichytávanie častíc prachu na materiáloch pred lakovaním, lepenie plastových granulátov na steny potrubí, zlepovanie vrstiev fólie a v  neposlednom rade ohrozenie zdravia samotných zamestnancov elektrickými výbojmi.

fatra 598x343

Pri jej eliminácii si však často nevedia sami poradiť. Obracajú sa preto nanašu spoločnosť,ktorá im poskytne komplexný zákaznícky servis od prvotnej analýzy negatívnych dopadov elektrostatického náboja, cez návrh a otestovanie optimálneho eliminátora v prevádzke, montáž a inštaláciu, záručný a pozáručný  servis.  Výsledkom sú spokojní zákazníci a dobre odvedená práca, o ktorú sa chceme podeliť aj s Vami prostredníctvom niekoľkýchnašich úspešných obchodných prípadov. 

Problém: V spoločnosti vyrábajúcej plastové výrobky, krytiny a fólie z mäkčeného PVC potrebovali odstrániť elektrostatický náboj, ktorý pri odvíjaní fólie z role mäkčeného plastu viedol k zlepovaniu fólie. Spôsobovalo to jej spätné navíjanie a trhanie, čím vznikali vo výrobe straty a zníženie produkcie výrobnej linky. Navyše dochádzalo k výbojom statickej elektriny do zamestnancov obsluhy.

Riešenie: Umiestnenie a montáž ionizačnej lišty nad odvíjanie fólie z role v správnom, doporučenom dosahu.

Použitý produkt: Ionizačná lišta od spoločnosti FRASER Anti-Static Techniques.

Získaný úžitok: Zákazníkovi naše riešenie pomohlo eliminovať straty vo výrobe spôsobené trhaním fólie a neopakovali sa výboje statickej elektriny do zamestnancov.

Pomohli sme mnohým firmám pri eliminácii elektrostatického náboja. Veľmi radi  pomôžeme aj Vám. Neváhajte nás kontaktovať, žiadajte si cenovú ponuku a návštevu nášho obchodno-technického zástupcu.

Uložiť

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149