Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Buďte o krok vpred s novou sériou signálnych veží, ktoré vám zaručia dokonalý prehľad vo výrobe.

Zlepšená konštrukcia, lepšia viditeľnosť aj na väčšie vzdialenosti či zvýšená ochrana pred vodou a prachom - to je len zlomok vlastností nových signálnych veží série LR, ktoré vám poskytnú spoľahlivú a včasnú signalizáciu prevádzkového stavu zariadenia.

 Viditeľnosť
S novo navrhnutou šošovkou a zlepšenou konštrukciou poskytujú modely LR série brilantné svetlolepšiu viditeľnosť aj na väčšie vzdialenosti. Nové LED osvetlenie obsahuje novú a jedinečnú konštrukciu objektívu, ktorá dosahuje rovnomernejší 360° svetelný výkon. Svetlá farba je žiarivá so silnejším vyžarovaním pre lepšiu viditeľnosť aj z väčšej vzdialenosti. LR séria distribuuje svetlo oveľa efektívnejšie, čo zvyšuje svietivosť  viac než dvojnásobne oproti iným súčasným modelom.

visibility

Počuteľnosť
Úplne uzavretý zvukový modul zabezpečuje zvýšenú ochranu pred vodou a prachom a zároveň prináša hlasný a všesmerový zvuk. Unikátna metóda úplne uzavretého zvukového modulu je schopná efektívnejšie šíriť zvukové vlny a produkovať  360° všesmerový zvuk. Plne uzavretý zvukový modul vytvára efektívnejší zvuk až do 90 dB na 1 meter. Súčasťou sú 4 vstavané sirény. Dve nové sirény sú navrhnuté na vyššiu frekvenciu, aby bolo zariadenie počuť aj cez hluk okolitých strojov. Alternatívou môže byť redukcia zvuku o cca -10 dB.

audibility

Jednoduchosť
Jednoduchý bajonetový systém umožňuje ľahko prispôsobiť a prekonfigurovať svetlo aj zvukové moduly. Modulárny LED systém umožňuje jednoduchú reorganizáciu konfigurácie farieb, takže zmena počtu svetelných úrovní alebo pridanie zvukových modulov je omnoho ľahšie než pri iných modeloch.

simplicity

Odolnosť
Vďaka elegantnému a hladkému tvaru, ako aj vylepšenej konštrukcii tela je LR séria vhodná aj do drsnejšieho prostredia. Vďaka hladkému povrchu sú signálne veže LR  omnoho jednoduchšie na údržbu a čistenie. S krytím IP65odolné voči rôznych vplyvom prostredia, ako je vodaprach.

durability
Zaujal Vás tento produkt? Veľmi radi Vám pomôžeme a zašleme bližšie informácie. Využite náš kontaktný formulár, žiadajte si cenovú ponuku a návštevu nášho obchodno-technického zástupcu.

Tovar podľa kategórii

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149