Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

O nás

Účelom EXIM - TECH, s.r.o. je poskytovať komponenty najvyššej kvality a riešenia pre priemyselnú automatizáciu a pre odstraňovanie problémov spôsobených statickou elektrinou a iných technológií, poradenstva, technickej podpory, inžinierskych služieb, školení, tréningov, ktoré riešia potreby zákazníkov, a ktorých výsledkom je, že zákaznícke firmy sú viac úspešné.

Z EXIM - TECH, s.r.o. dodávame komponenty, myšlienky a riešenia, a tak pomáhame ľuďom udržiavať dobrý technický stav a modernizovať výrobné stroje a automatizované výrobné linky aby boli v produkcii, aby zákazníci mali spoľahlivé a vysoko produktívne technológie a aby nemali starosti s poruchami alebo so zastavením výroby.

S výbornou znalosťou a s bohatými praktickými skúsenosťami pomáhame našim zákazníkom riešiť ich úlohy a potreby v oblasti automatizácie v priemysle, dodávaním snímačov polohy (optických, indukčných, lineárnych, rotačných inkrementálnych a absolútnych, magnetických, ultrazvukových, kapacitných, atď.), skenerov 1D/2D kódov, 2D/3D profilových skenerov predmetov, vision senzorov a inteligentných smart kamier na rozpoznávanie obrazu, na meranie a kontrolu predmetov, bezkontaktných kódovaných bezpečnostných spínačov na dvere a zámky, displejov a regulátorov, LED svetelných signalizačných veží, zvukovej signalizácie, majákov, LED pracovných svetiel, bezpečnostných optických bariér a spínačov, odstraňovania problémov spôsobených statickou elektrinou, eliminácie a generovania statickej elektriny, jednofázových a trojfázových záložných zdrojov UPS, a tak im umožňujeme mať osoh z nami dodaného tovaru, systému, inštalácie a služby.

Majiteľom a výkonným riaditeľom firmy EXIM - TECH, s.r.o. je Ing. Pavel Fiľo.

Chcete sa o majiteľovi, našej firme a jej pôsobení dozvedieť viac? Prečítajte si o nás článok uverejnený v mesačníku Úspešní manažéri.

 

o nas

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149