Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Dokážu vaše snímače spoľahlivo určiť, či je materiál pohybujúci sa na dopravníku v správnej polohe?

Inteligentné snímače od wengloru kontrolujú tok materiálu v logistických systémoch tak, aby bol každý typ materiálu spoľahlivo detekovaný a v správnej polohe.

Senzory pre valčekové dopravníkové systémy boli vyvinuté špeciálne pre aplikácie v oblasti skladovania a logistiky. Vďaka kompaktnej konštrukcii môžu byť inštalované medzi valcami pod úrovňou dopravy. Vďaka tomu sú vhodné pre použitie v zložitých dopravníkoch.

Wenglor ponúka široké portfólio inovatívnych riešení pre jednotlivé aplikácie. Okrem rôznych režimov prevádzky sú senzory k dispozícii s alebo bez akumulačnej logiky, ako aj s pneumatickými ventilmi alebo elektrickým ovládaním. Existuje tiež široká škála montážnych a upevňovacích systémov, ktoré poskytujú vhodné riešenie pre akékoľvek dopravníky.

3

Senzory s akumulačnou alebo bez akumulačnej logiky
Senzory pre valčekové dopravníkové systémy sú schopné kontrolovať tok materiálu v rámci logistických systémov tak, aby každý typ materiálu, ktorý má byť dopravený, bol spoľahlivo detekovaný a v správnej polohe. Wenglor ponúka senzory s alebo bez integrovanej akumulačnej logiky pre inteligentné riadenie dopravníka. Pri zreťazení niekoľkých senzorov môžu tieto senzory samostatne riadiť obsadenosť dopravníka.

Reflexné snímače s funkciou potlačeného pozadia, s rozsahom až 900 mm a hysteréziou menej ako 5 % dokážu detekovať aj malé objekty so šírkou iba 150 mm po celej dĺžke dopravníka. Snímače s integrovanou akumulačnou logikou kontrolujú motorizované valčeky vo valčekových dopravníkových systémoch priamo prostredníctvom elektrických výstupov alebo pneumaticky pomocou elektromagnetických ventilov (v závislosti od toho, aký systém využívate).

Bez názvu

Znížené náklady na inštaláciu a zapojenie
Intuitívny „fast clip“ montážny systém umožňuje znížiť náklady na inštaláciuúdržbu až o 60% v porovnaní so skrutkovacími montážnymi systémami. Montážne kotvy sú zatlačené do dosky, a teda pripevnené k zadnej stene. Snímač je potom pripevnený do montážnej dosky pomocou montážnych drážok určených na tento účel. Tento systém tiež ponúka vynikajúcu stabilitudlhú životnosť. So spotrebou prúdu menšou ako 16 mA patria reflexné snímače od wengloru medzi favoritov aj pri úspore energie, a to vďaka Eco mode systému.

4,0

4.0.1                                                                                 

Revolučný výkon
- detekcia malých balení so šírkou 150 mm
- detekcia tmavých a čiernych objektov vďaka vysoko presnej funkcii potlačeného pozadia
- vysoká odolnosť voči vonkajšiemu svetlu až do 90.000 luxov
- použitie do teplotného rozsahu od -40 °C do 60 °C
- dodatočné I/O konektory pre diagnostiku
- malá hysterézia spínania: <5%

Aplikáciu senzorov pre valčekové dopravníkové systémy si pozriete tu.

Tovar podľa kategórii

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149