Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Merajte spoľahlivo viacero veličín pomocou snímačov hladiny Level Plus od Temposonics GmbH & Co. KG

Level Plus ponúka niekoľko typov snímačov hladiny, pričom každý z nich spĺňa požiadavky na presné a flexibilné snímanie, umožňuje merania 3v1 a po ich inštalácii a kalibrácii nie je potrebná ich pravidelná údržba ani rekalibrácia.

Merače hladiny Level Plus od výrobcu Temposonics GmbH & Co. KG využívajú prednosti magnetostrikčnej technológie merania a dokážu súčasne merať hladinu produktu alebo rozhranie dvoch hladín produktov v jednej nádrži a teplotu média v nádrži. Snímače Level Plus dokážu merať v rámci jedného procesu viac premenných, čo znižuje náklady na inštaláciu, ďalšie dodatočné úpravy a vybavenie nádrže.

Meracia technológia

Snímače hladiny Level Plus sú založené na feromagnetickom meracom prvku, nazývanom aj vlnovod. Na vlnovode je umiestnený pohyblivý magnet, ktorý vytvára elektromagnetické pole okolo vlnovodu. Keď prechádza cez vlnovod elektrický prúd, vzniká v ňom druhé radiálne magnetické pole. Vzájomné pôsobenie magnetického poľa vo vlnovode a magnetického poľa vytvoreného pozíciou magnetu generuje torzné mechanické vlnenie, ktoré sa pohybuje konštantnou ultrazvukovou rýchlosťou ku koncu vlnovodu, kde sa premení na elektrický impulz pomocou snímacieho prvku. Výsledný signál je spracovávaný špeciálnou elektronikou snímača hladiny Level Plus.

Bez názvu

Aplikácia snímačov hladiny Level Plus

Vďaka meracej technológie 3v1 – meranie hladiny produktu, hladiny rozhrania dvoch produktov a teploty sú tieto snímače najviac využívané v petrochemickom priemysle, potravinárskom priemysle a pri výrobe nápojov, farmaceutickom priemysle či v oblasti čističiek odpadových vôd.

Snímače Level Plus sa ľahko inštalujú v akýchkoľvek nádobách bez ohľadu na ich tvar a veľkosť a na rozdiel od konkurencie sú schopné snímať hladinu produktu, rozhranie dvoch hladín produktov a odchýlky teploty len prostredníctvom jedného otvoru v nádobe.

oil and gas tank

Typy snímačov hladiny Level Plus

Modely LEVEL PLUS

Rodinu snímačov Level Plus tvorí niekoľko typov snímačov hladiny, pričom každý z nich spĺňa požiadavky na presné a flexibilné snímanie, umožňuje merania 3v1 a po ich inštalácii a kalibrácii nie je potrebná ich pravidelná údržba ani rekalibrácia (viacej informácii sa dozviete tu).

Tovar podľa kategórii

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149