Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Spoľahlivý systém na monitorovanie elektrického prúdu pre zamedzenie skratu

EXIM-TECH, s.r.o. vám ponúka inovatívny Mico Pro modulárny systém pre 12 V a 24 V DC na monitorovanie elektrického prúdu pre zamedzenie skratu.

mico pro gallery 3 zmenšené

Dostupné sú moduly s jedným, dvomi alebo štyrmi výstupnými kanálmi. Vďaka ich šírke len 8, 12 alebo 24 mm umožňuje výrazné šetrenie priestoru. Napríklad, systém s ôsmimi kanálmi vyžaduje až o 65 % menej miesta ako systém s ističmi. Systém zaisťuje flexibilitu za všetkých okolností. Ak má byť jeden modul nahradený, napríklad v dôsledku napájania na nové strojné súčasti, je možné ho vymeniť v krátkom čase a bez použitia nástrojov.

Pohodlná manipulácia

Inovatívny premosťovací systém, ktorý sa používa pre pripojenie jednotlivých komponentov do uzavretého systému sa ľahko aplikuje. Signál kontaktu pre diagnostické a riadiace signály prebieha prostredníctvom bočne integrovaných pružných kontaktov. Jednotlivé káble môžu byť zapojené bez použitia náradia, pretože všetky vstupy a výstupy systému sú vybavené zasúvacími svorkami. Vďaka tomu je montáž veľmi rýchla a v priebehu prevádzky zariadenia nie je potrebná žiadna údržba.

Jednoduché spojenie s MICO

MB Redundancy Balance sa kombinuje priamo a bez náročného skáblovania pomocou integrovaného premosťovacieho systému s elektronickou kontrolou záťažového obvodu MICO. Toto sa dá zrealizovať v krátkom čase a zamedzuje tak inštalačným chybám. Premosťovací systém sa vyznačuje vysokou prenosovou kapacitou až do 40 A.

mico pro gallery 1 zmenšené

Diagnostika – na module alebo prostredníctvom ovládača

Každý kanál je vybavený LED diódou na indikáciu stavu na zariadení a digitálne stavové signály je možné preniesť do riadiacej jednotky. Mico Pro zaisťuje skupinovú diagnostiku pre celý systém a nastaviteľné Flex moduly ponúkajú diagnostické signály konkrétnych kanálov.

LED dióda svieti na zeleno vždy, keď všetko prebieha normálne. Akonáhle je dosiahnutých 90% stanoveného alebo vopred definovaného vypínacieho prúdu, LED dióda bliká na zelenosignalizuje, že sa dosiahol limit stanoveného rozsahu. K tomu môže dôjsť v prípade, že sú pripojení aj ďalší spotrebitelia alebo spotreba energie už pripojených spotrebiteľov sa zvyšuje, napr. v dôsledku opotrebenia.

Ak dôjde k prekročeniu vypínacieho prúdu, Mico Pro okamžite vypne dotyčný kanál. LED dióda bliká na červeno a je odoslaný stavový signál. Prevádzkovateľ môže aktivovať kanál stlačením tlačidla na module alebo pomocou signálu PLC. Pri údržbe môžu byť kanály vypnuté aj manuálne. Potom LED dióda svieti trvale na červeno a možnosť vzdialeného zapnutia je deaktivovaná.

csm mico pro

Rozsiahle certifikáty a povolenia

Moduly spoločnosti Murrelektronik disponujú rozsiahlymi povoleniami. Tieto umožňujú ich globálne použitie a sú dôležité predovšetkým pre podniky so silným exportom.

Tovar podľa kategórii

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149