Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Spoľahlivé snímače tlaku od wenglor sensoric GmbH.

Technológia pre inteligentný priemysel od wenglor sensoric GmbH.
fluid 168x168 

Vďaka svojim robustným a kompaktným puzdrám sú veľmi vhodné na použitie v hydraulike, pneumatike a procesnom inžinierstve. Wenglor ponúka vysokovýkonné snímače tlaku založené na modulárnom systéme pre individuálne zákaznícke riešenia s rôznymi krytmi, procesnými pripojeniami, analógovými výstupmi a spínacími výstupmi, ako aj merací rozsah od -1 do +600 bar.

 
wenglor 168x168 

Snímače weFlux² ponúkajú jedinečnú schopnosť simultánneho merania relatívneho tlaku a teploty príslušného média. Zákazníci profitujú zo znížených nákladov, pretože pre monitorovacie procesy nie sú potrebné žiadne ďalšie snímače teploty. Modul analýzy je tiež integrovaný do skrine. To je obzvlášť výhodné v kompaktných systémoch a strojoch s obmedzeným montážnym priestorom.

 
 

Optimalizácia procesov pomocou IO-Link
Snímače tlaku zo série weFlux² komunikujú inteligentne  a v reálnom čase prostredníctvom najnovšieho štandardu IO-Link. Generované dáta umožňujú optimalizovať procesy a urýchliť počiatočné spustenie pomocou automatického nastavenia snímača. Výmena snímača je rýchla a nekomplikovaná pomocou ukladania údajov a nevyžaduje žiadne programovanie, čím sa zvyšuje dostupnosť systému.

 

Tlakové snímače uniBar s displejom
Snímače uniBar sú k dispozícii ako digitálne tlakomery. Sú vybavené 7-segmentovým displejom, z ktorého možno ľahko odčítať namerané hodnoty. Jednotný dizajn s intuitívnym konceptom ovládania a pripojenia je optimálny pre používateľov.

Tovar podľa kategórii

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149