Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Bezdotykové meranie rýchlosti a dĺžky. Spoznajte spoľahlivé riešenie merania rýchlosti a dĺžky od spoločnosti ASTECH!

Dĺžky a rýchlosť sa vďaka VLM500 môžu merať presne a bez opotrebovania!

Optické meracie zariadenie VLM 500 od spoločnosti ASTECH Angewandte Sensortechnik GmbH predstavuje novú perspektívu pre procesy zabezpečenia kvality a automatizácie v priemysle. Zariadenie je vhodné aj do podmienok, kde tradičné riešenia nie sú vhodné alebo nemerajú dostatočne presne.  Nezávisle od materiálu meria VLM500 dĺžky a rýchlosti bezkontaktne a vďaka svojim komplexným rozhraniam môže byť optimalizovaný do procesov automatizácie a zabezpečenia kvality v rôznych priemyselných odvetviach.

VLM500 meria bezdotykovo dĺžku a rýchlosť bez ohľadu na materiál. Meranie je založené na odraze svetla na CCD senzor, vďaka rýchlemu prispôsobeniu expozície a intenzity osvetlenia je meranie možné pri rôznych povrchoch materiálov (napr. kov, papier, textílie, plasty, keramika, drevo, guma). Osvetlený merací objekt je premietaný cez šošovky na snímači CCD. VLM500 je vybavený svetelným zdrojom LED na osvetlenie. Pri pohybe objektu dochádza k frekvencii signálu, ktorá je úmerná rýchlosti. Prístroj vypočíta rýchlosť z meranej frekvencie signálu.

Zaujal vás produkt od spoločnosti ASTECH Angewandte Sensortechnik GmbH? Veľmi radi vám pomôžeme a zašleme bližšie informácie. Kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 48 4147 086 alebo e-mailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Žiadajte si cenovú ponuku a návštevu nášho obchodno-technického zástupcu.

Tovar podľa kategórii

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149