Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Spoľahlivý záložný zdroj od spoločnosti Makelsan. Výpadky prúdu Vás už neohrozia!

Znížime prevádzkové straty a zabezpečíme nepretržitú dostupnosť energie aj v tých najnáročnejších priemyselných prostrediach.
makelsan UPSSéria LevelUps je skutočná online trojfázová UPS s dvojitou konverziou, ktorá poskytuje jednu z najvyšších úrovní energetickej efektívnosti v priemysle.
Konštrukcia LevelUps s trojstupňovým meničom a usmerňovačom prináša najnovšiu technológiu energie a dosahuje účinnosť až 96% pri 50 až 75% zaťažení, čo je najbežnejší prevádzkový rozsah.
Spoľahlivá séria LevelUps zabezpečí nepretržitú dostupnosť energie pre všetky typy kritických aplikácií v najnáročnejších priemyselných prostrediach, ako sú ropa a plyn, voda, výroba energie, petrochemický, farmaceutický, potravinársky priemysel, automobilový priemysel a mnoho výrobných procesov.

 Výhody:

- zníženie strát energie
- znížená spotreba elektrickej energie a nákladov na chladenie
- zníženie prevádzkových nákladov UPS

- prispôsobiteľný dizajn pre rôzne prevádzkové podmienky a podmienky prostredia
- zvýšená odolnosť proti mechanickému namáhaniu- ľahká integrácia do priemyselných sietí
- energetická účinnosť
EXIM - TECH, s.r.o. pomôže vyriešiť akékoľvek výpadky, poruchy, nestabilné napätie a frekvencie, ktoré môžu spôsobiť vážne škody a odstavenie celého výrobného procesu, ako aj vážne finančné následky.

Zaujali vás záložné zdroje od spoločnosti Makelsan? Veľmi radi vám zašleme bližšie informácie. Neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 048/ 4147 086, napíšte nám e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Žiadajte si cenovú ponuku a návštevu nášho obchodno-technického zástupcu.

Tovar podľa kategórii

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149