Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Spoľahnite sa na presné meranie polohy a odolnosť s magnetostrikčnými snímačmi Temposonics®.

Lineárne snímače polohy od Temposonics® sú ideálne do najnáročnejších priemyselných podmienok.
aplikácia EPEL 956x902

Lineárne snímače polohy E-série majú maximálnu meraciu dĺžku až 2 540 mm a komunikačný protokol IO link, ktorý umožňuje konzistentnú komunikáciu medzi senzormi a riadiacou jednotkou, ako aj poskytovanie prístupu k dôležitým diagnostickým dátam, ktoré zaisťujú spoľahlivú prevádzku. Vysoká presnosť a maximálna odchýlka linearity menej ako 0,02 %.

na nl sk

SÉRIA EP/EL IO-LINK DO OBMEDZENÝCH INŠTALAČNÝCH PRIESTOROV EP EL
Kompaktný Temposonics® EP, ako aj ultra nízke Temposonics® EL sú profilové senzory vhodné najmä do aplikácií s obmedzeným inštalačným priestorom. Typickými oblasťami využitia sú plastikársky priemysel, tvárnenie kovov a spracovanie dreva, ako aj oblasť priemyselnej automatizácie.
SÉRIA EH IO-LINK PRE MERANIE ZDVIHU V HYDRAULICKÝCH VALCOCH
E series
Temposonics® EH je kompaktný tyčový snímač a ideálne riešenie pre priame meranie zdvihu v malých hydraulických valcoch. Séria EH je ideálna pre najrôznejšie aplikácie, vrátane potravinárskeho priemyslu, plastikárskeho priemyslu, energetiky, obrábacích strojov či do oblasti skla a keramiky.
SÉRIA ER IO-LINK S VÝSUVNOU POHYBLIVOU TYČOUER
Temposonics® ER má tvar hliníkového valca s výsuvnou tyčou. Snímač je ideálny práve pre svoju flexibilnú montáž. Je vhodný do aplikácií v papierenskom a tlačiarenskom priemysle, plastikárskom priemysle, ale aj v oblasti riadiacich systémov.
SÉRIA EP2 IO-LINK S FLEXIBILNÝMI MOŽNOSŤAMI INŠTALÁCIEEP 2
Kompaktný a hladký hliníkový profil Temposonics® EP2 ponúka flexibilné inštalačné možnosti a pozičný magnet sa môže pohybovať pozdĺž celého plochého profilu. EP2 je ideálny pre priemyselné aplikácie vrátane lisovania a spracovania plastov.

Radi vám pomôžeme s určením vhodného snímača pre vašu aplikáciu. Zavolajte nám 048 4147 086 alebo napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Žiadajte si cenovú ponuku a návštevu nášho obchodno-technického zástupcu.

Tovar podľa kategórii

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149