Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Lepenie plastových sáčkov vám už nebude spôsobovať straty a prestoje vo výrobe

Pozrite sa, ako sme zákazníkovi pomohli vyhnúť sa tomu, aby mu nespoľahlivé eliminátory statickej elektriny spôsobovali straty vo výrobe. S našim riešením sa produkcia zvýšila o 15 % a obsluha už nemusí zasahovať do procesu výroby.

Problém: Zákazník mal na stroji na výrobu sáčkov namontovanú lištu od iného dodávateľa, ktorá nefungovala spoľahlivo. Z tohto dôvodu sa sáčky pri výrobe lepili, výroba nebola plynulá a obsluha musela neustále zasahovať do procesu výroby a sáčky od seba odliepať. Zákazník mal kvôli týmto problémom straty vo výrobe.

titulna

Riešenie: EXIM-TECH zabezpečila obhliadku u zákazníka a pri odmeraní funkčnosti nainštalovanej pôvodnej lišty sme zistili, že je nefunkčná. Zákazníkovi sme na riešenie problému ponúkli ionizačnú lištu, ktorá bola rozmerovo ideálna a zabezpečila výkon, ktorý zákazník pre tento proces výroby potreboval.

3014 bar

Získaný úžitok: Vďaka použitiu našej ionizačnej lišty sme zákazníkovi pomohli vyriešiť problém s lepením sáčkov. Zabezpečili sme mu zrýchlenie výrobného procesu, pretože už nebol potrebný stály zásah obsluhy pri ukladaní sáčkov. S našim riešením sa produkcia zvýši o približne 15 % a obsluha ušetrí 1 hodinu práce, ktorú predtým strácali odliepaním sáčkov a zásahom do procesu výroby.

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149