Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Lepí sa vám adhézny prášok na oblasti za hranicami obrázku pri DTF tlači?

Spoľahlivo odstránime všetky problémy spôsobené statickou elektrinou pri tlači.

DTF Inks PrintingProblém: digitálna DTF tlač je kotúčová, fólia sa počas odvíjania nabíja vplyvom statickej elektriny. Takže fóliu je potrebné po odvinutí neutralizovať. V prípade tlače sa obrázok digitálne vytlačí na súvislú PET fóliu, ktorá prechádza do hlbokého tvaru V a vytlačený obraz prechádza cez práškovú kúpeľ a na oblasť obrázka nanesie „adhézny prášok“.

process lišta

umiestnenie lištyPrášok sa prilepí na atrament a vytvrdzuje sa teplom. Ak je textil tlačený on-line teplom a tlakom, premení atrament na plyn, ktorý preniká do textilu, čím sa prenáša obraz. Prášok je uvoľňovacím činidlom, keď sa fólia nanáša na tkaninu a zahrieva sa, takže prášok musí ísť na atrament, ale nie na oblasti bez obrazu. Prirodzene sa lepí na mokrý atrament, ale prilepí sa aj na fóliu, ak je tam statický náboj. Fólia sa zvyčajne hýbe/vibruje, aby prášok padal z fólie, ale to neprekoná príťažlivosť silného náboja.

Riešenie: aby sa zabránilo prilepeniu prášku za hranice obrázku na fóliu umiestnením Ionizačnej lišty Fraser Anti-Static 3014 neutralizujeme fóliu a prášok. Lišta môže byť umiestnená vo vnútri alebo zboku fólie.

Získaný úžitok:
riešenia od EXIM - TECH efektívne odstraňujú problémy spôsobené statickou elektrinou, tým sa znižuje množstvo prestojov a zvyšuje sa ziskovosť a produktivita.

Radi nájdeme vhodné riešenie pre vás. Zavolajte nám: 048 4147 086 alebo napíšte nám e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Žiadajte si cenovú ponuku a návštevu nášho obchodno - technického zástupcu.

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149