Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Poznáte ten pocit, keď pri lepení fólie vznikajú vzduchové bubliny a vás to vytáča do nepríčetnosti?

Pomohli sme zákazníkovi odstrániť prach z fólie s použitím ionizačnej pištole Fraser. Vďaka nášmu riešeniu znížil počet nepredajných kusov nábytku a estetické nedostatky až o 60 %!

ODSTRÁNENIE ELEKTRICKÉHO NÁBOJA Z FÓLIE PRED APLIKOVANÍM NA NÁBYTOK

Problém: Pri fóliovaní predných častí dreveného nábytku vznikali nedostatky v podobe vypuklín, ktoré na povrchu dielov nábytku s vysokým leskom neboli prípustné. Tieto vypukliny spôsoboval prach, ktorý sa prilepil na staticky nabitú fóliu a počas zaliatia fólie v lise sa vytvárali hrčky a estetické nedostatky. Na odvinutej fólii sme namerali náboj od 15 do 60 kV.

Riešenie: Zákazníkovi sme navrhli použitie ionizačnej pištole, ktorou pri zakladaní fólie eliminoval elektrický náboj a tým aj nečistoty spôsobujúce estetické nedostatky v podobe vypuklín na povrchu častí nábytku.

20160301 105657 768x1024

Použitý produkt: Ionizačná pištoľ od Fraser Anti-Static Techniques. Táto pištoľ je vysokoúčinná vzduchová pištoľ pre neutralizáciu elektrického náboja a odstránenie prachu a iných nečistôt. Je prístupná v dvoch variantoch – prívod vzduchu hore/dole.

Bez názvu

Získaný úžitok: Vďaka riešeniu firmy EXIM – TECH, s.r.o. sa zákazník zbavil nielen prachu z povrchu fólie, ale znížil aj počet esteticky nedokonalých kusov nábytku, ktoré boli pred nasadením riešenia nepredajné, čím sa mu znížili aj materiálne straty. Odstránením elektrického náboja z fólie sme zákazníkovi znížili nedostatky až o 60%!

Pomohli sme mnohým firmám odstrániť finančné a materiálne straty spôsobené statickou elektrinou. Veľmi radi pomôžeme aj Vám. Neváhajte nás kontaktovať, žiadajte si cenovú ponuku a návštevu nášho obchodno-technického zástupcu.

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149