Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Naháňa vám predstava finančnej pokuty pri neúplnom označení výrobkov strach?

Pomohli sme zákazníkovi! Už nemá strach z pokút! Firma EXIM - TECH, s.r.o. mu navrhla, skonštruovala a dodala automatizované zariadenie, ktoré mu kontroluje 40 000 plechoviek za hodinu.

KONTROLA PRÍTOMNOSTI A ÚPLNOSTI DÁTUMU NA PLECHOVKÁCH

Problém: Počas výrobného procesu zabezpečovali kontrolu prítomnosti a úplnosti vytlačeného dátumu a šarže na spodnej strane plechovky kamerové systémy od iného dodávateľa. Okrem nich vykonával raz za hodinu kontrolu prítomnosti a úplnosti údajov zamestnanec spoločnosti. Tieto kamerové systémy nedokázali včas rozoznať neprítomnosť a neúplnosť dátumu a šarže na spodnej strane plechovky, čím dochádzalo k častému zastaveniu výroby. Zákazníkovi sa tak mohlo stať, že plechovka s neúplnými údajmi sa dostala ku koncovému odberateľovi.

Získaný úžitok: Firma EXIM - TECH, s.r.o. vyvinula a skonštruovala samostatné automatizované kontrolné zariadenie. Zákazníkovi sme nielen zefektívnili a zautomatizovali výrobný proces, ale aj zabezpečili absolútnu spoľahlivosť, presnosť a rýchlosť pri kontrole úplnosti a prítomnosti dátumu na spodnej strane plechoviek.

Kontrola prítomnosti a úplnosti dátumu na plechovkách

Použitý produkt: V konštrukcii automatizovaného kontrolného zariadenia a v jeho elektrickej časti sme použili najlepšie a najspoľahlivejšie komponenty a produkty od spoločností Murrelektronik GmbH a wenglor sensoric GmbH.

Použitý produkt: spoľahlivé komponenty od Murrelektronik GmbH a wenglor sensoric GmbH

Pomohli sme mnohým firmám vyriešiť ich problémy a zautomatizovať výrobný proces. Veľmi radi pomôžeme aj Vám. Neváhajte nás kontaktovať, žiadajte si cenovú ponuku a návštevu nášho obchodno-technického zástupcu.

Uložiť

Uložiť

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149