Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti Viac info

Súhlasím

Zabezpečili sme správne padanie obálok do pripraveného boxu

Obsluha už nemusí každých 60 minút naprávať problémy spôsobené nesprávnym padaním obálok do pripraveného boxu pre lepšiu výťažnosť, návratnosť a efektivitu

Odstránenie statickej elektriny z dopravníkového pásu

Problém: V spoločnosti zaoberajúcej sa hromadným odosielaním katalógov a listových zásielok mali na linke, kde tlačia adresu na obálky problém s tým, že im obálky s vytlačenou adresou nepadali do pripraveného boxu tak ako požadovali. Stávalo sa im, že sa obálka prevrátila alebo zasekla. Tento nežiaduci efekt bol spôsobený statickou elektrinou na dopravníkovom páse, vďaka čomu sa obálky k nemu lepili a nepadali tak ako mali.

Riešenie: Testovaním u zákazníka sme zistili, že odstránením statickej elektriny z dopravníkového pásu obálky padajú do boxu tak, ako majú. Nestalo sa, že by sa obálka prevrátila alebo zasekla.

Použitý produkt: Elektrostatická lišta (dĺžka 250mm) Fraser Anti-Static Techniques Ltd a napájací zdroj od Fraser Anti-Static Techniques Ltd.

Získaný úžitok: EXIM-TECH, s.r.o. pomohla dosiahnuť zrýchlenie procesu tlačenia adries na obálky tým, že nemusia zastavovať stroj kvôli chybnému ukladaniu obálok. Taktiež to šetrí spoločnosti čas pri triedení a doručovaní, pretože sa už nestáva, že sa obálky pomiešajú.

 

Eximtech logo

Kontakt

Obchodný názov: EXIM – TECH, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: eximtech@eximtech.sk
Telefón: +421 48 4147 086
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36055841
IČDPH: SK2020090149